![Shotokan Karate Ξυλοκάστρου](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/04/shotokan-xylokastro-karate-perseas-cup-sportshunter-5.jpeg)
Την Κυριακή 14 Απριλίου ο Σύλλογος μας συμμετείχε στους αγώνες Perseas cup που διεξήχθησαν στο Κιάτο με συμμετοχή συλογγων από όλη την Ελλάδα.
Οι αθλητές μας τα πήγαν εξαιρετικά και ενδεικτικό της προσπάθειας τους,της δουλειάς που γίνεται στον συλλογο μας και του επιπέδου που εχουν κατακτήσει είναι οτι κατάφεραν 12 Χρύσα 🥇μετάλλια 7 ασημένια 🥈μετάλλια 3 🥉χάλκινα μετάλλια.
Πολλά συγχαρητήρια σε όλους!
![Shotokan Karate Ξυλοκάστρου](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/04/shotokan-xylokastro-karate-perseas-cup-sportshunter-5.jpeg)
![](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/12/shotokan-karate-xylokastro-300x300.jpg)
Συμμετοχή του συλλόγου μας στο Perseas cup στο Κιάτο
Shotokan Karate Ξυλοκάστρου | Ξυλόκαστρο
Την Κυριακή 14 Απριλίου ο Σύλλογος μας συμμετείχε στους αγώνες Perseas cup που διεξήχθησαν στο Κιάτο με συμμετοχή συλογγων από όλη την Ελλάδα.
Οι αθλητές μας τα πήγαν εξαιρετικά και ενδεικτικό της προσπάθειας τους,της δουλειάς που γίνεται στον συλλογο μας και του επιπέδου που εχουν κατακτήσει είναι οτι κατάφεραν 12 Χρύσα 🥇μετάλλια 7 ασημένια 🥈μετάλλια 3 🥉χάλκινα μετάλλια.
Πολλά συγχαρητήρια σε όλους!