![Shotokan Karate Ξυλοκάστρου](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/04/shotokan-karate-xylokastro-evdomada-neoleas-sportshunter-5-Large.jpeg)
Το Σαββατοκύριακο 13-14 Απριλιου για τους αθλητές του Συλλόγου μας ηταν γεμάτο με όμορφες στιγμές και συγκινήσεις.
Η αρχή έγινε το Σάββατο όπου ο Σύλλογος μας συμμετείχε στην πολύ όμορφη ημερίδα που διοργάνωσε ο @orfeasorganization και ο Δήμος @xylokastro_evrostini όπου εορτάζοντας την Ευρωπαϊκή εβδομάδα νεολαίας διοργάνωσαν μια ημέρα αθλητισμού όπου συμμετείχαν πολλοί μικροί αλλα κ μεγάλοι ,αρχικά στην ποδηλατάδα και ύστερα στα διάφορα αθλήματα που υπήρχαν στον χώρο του Πάρκου.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους διοργανωτές και στης @namorevi και στην @nancypaylou για την ευκαιρία που μας έδωσαν να δείξουμε το πολύ όμορφο άθλημα μας σε ολους. Πολλά συγχαρητήρια επίσης και στους υπόλοιπους αθλητικούς συλλόγους που συμμετείχαν.
![Shotokan Karate Ξυλοκάστρου](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/04/shotokan-karate-xylokastro-evdomada-neoleas-sportshunter-5-Large.jpeg)
![](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/12/shotokan-karate-xylokastro-300x300.jpg)
Γιορτή για την Ευρωπαϊκή εβδομάδα νεολαίας
Shotokan Karate Ξυλοκάστρου | Ξυλόκαστρο
Το Σαββατοκύριακο 13-14 Απριλιου για τους αθλητές του Συλλόγου μας ηταν γεμάτο με όμορφες στιγμές και συγκινήσεις.
Η αρχή έγινε το Σάββατο όπου ο Σύλλογος μας συμμετείχε στην πολύ όμορφη ημερίδα που διοργάνωσε ο @orfeasorganization και ο Δήμος @xylokastro_evrostini όπου εορτάζοντας την Ευρωπαϊκή εβδομάδα νεολαίας διοργάνωσαν μια ημέρα αθλητισμού όπου συμμετείχαν πολλοί μικροί αλλα κ μεγάλοι ,αρχικά στην ποδηλατάδα και ύστερα στα διάφορα αθλήματα που υπήρχαν στον χώρο του Πάρκου.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους διοργανωτές και στης @namorevi και στην @nancypaylou για την ευκαιρία που μας έδωσαν να δείξουμε το πολύ όμορφο άθλημα μας σε ολους. Πολλά συγχαρητήρια επίσης και στους υπόλοιπους αθλητικούς συλλόγους που συμμετείχαν.